תוכנת ניהול עובדים

תוכנת ניהול עובדים, CRM

ניהול עובדים ככלל, אינה משימה קלה ולעיתים דורשת יצירתיות רבה ע"מ לייעל את העבודה. עם זאת קיימים מספר כלים להתנהלות נכונה, הטלת משימות ומעקב אחר ביצועי הבודים לצורך שיפור. הכוונה כמובן לבניית תוכנת ניהול עובדים מתקדמת וחכמה, אשר תדע לנתח הנתונים, לבצע תזכורות והתראות אוטומטיות ובכך תייעל את איכות העבודה – מה שיגרום לצמיחה עסקית לחברה. כמו כן, כחלק ממטרה נעלה זו, קיים גם הצורך בתוכנה אשר מרכזת את כל הנתונים העסקיים במקום אחד, החל מהתנהלות ודיוור מול לקוחות העסק, ועד לתוכנה המאפשרת שליחת חשבוניות, ניהול יומן פגישות ועוד.

לשם כך בדיוק חברת QUICKCMS בנתה תוכנת ניהול תוכן לעסקים, המכילה בתוכה את כל מה שעסק צריך בצד הניהולי שלו. את התוכנה הנ"ל פיתחנו תוך דגש על הצרכים השונים של בעלי עסקים, והיא מאפשרת שליטה ובקרה מלאה למנהלי העסק.

הפונקציות הבסיסיות של תוכנת ניהול עובדים

למרות שלכל עסק יש דרישות משלו עבור ניהול והתנהלות, ישנם כמה דגשים בסיסיים אשר כל בעל עסק זקוק להם. את הדגשים הללו ריכזנו במערכת אחת ורבת פונקציות. ראשית, עניין ניהול עובדים ברמת עבודה. כלומר הטלת משימות, ניהול שעות עבודה, ריכוז רווחים פר עובד ופר מחלקה. בצד הניהולי יש פונקציות מתקדמות יותר, הכוללות שליחת רשימות דיוור הכוללת מיילים וסמסים לפי קטגוריית לקוחות, התממשקות למערכות אחרות, הטלת משימות, שיוך לקוח או קבוצת לקוחות למחלקה או עובד ועוד.

גם את עניין ההרשאות ניתן לנהל בצורה נכונה, כך שניתן ליצור הירככיה ברורה לגבי פיקוד, בקרה ושליטה. לשם המחשה ניתן לחלק את ההרשאות לשלוש דרגות ניהול. הראשונה והמינימלית היא ברמת עובד, שבה ניתן לצפות בנתונים של העובד עצמו, ליצור משימות, לערוך כרטיסי לקוחות וכו'. ברמת הניהול מעליו יש הטלת תפקידים לפי מחלקה, כך שמנהל מחלקה בחברה יוכל לצפות בכל הנעשה במחלקה שלו, ולבקר את העבודה בהתאם. ובדרגת הניהול הגבוהה כל ההרשאות יהיו פתוחות, וניתן יהיה לייצא דוחות של כל נתוני העובדים והמנהלים, להשוות נתונים, לייצר סטטיסטיקות ולבצע את שאר הפעולות הקיימות בתוכנת ניהול העובדים.

עבודה, מפעל, ייצור, ניהול

כיצד התוכנה עובדת בפועל?

כדי לאפשר סנכרון בזמן אמת, תוכנת ניהול עובדים חייבת להיות מאוחסנת בענן. כדי להגן מפני פריצות ומתקפות זדוניות, אבטחנו את שרתי הענן בשכבות אבטחה וחומות אש חזקות. כמו כן שרת האחסון יבצע גיבויים אוטומטיים חדשות לבקרים, כך שתמיד ניתן יהיה לשחזר את קבצי התוכנה בקלות ובלחיצת כפתור.

עניין עיצוב התוכנה חשוב אף הוא לשם יישור קו עיצובי והתאמה לנראות העסק, וכדי לענות על צורך זה יוכלו מנהלי העסק לשנות את עיצוב ונראות המערכת בכל עת. אפשרות נוספת היא פיתוח תבניות בהתאמה אישית, אשר יאפשרו עיצוב מקצועי יותר וככזה העונה לשאר עיצוב העסק.

קראו גם את המאמרים הבאים

חברתנו QUICKCMS מעניקה כלים ושירותים מתקדמים לעסקים, החל משלב השיווק והמיתוג וכלה בצד הניהולי וניתוח הנתונים של העסק שלכם.

השאירו פרטים

המאמרים החמים באתר